...Rokytnice nad Jizerou - Krkonoše....................................................ENGLISH . . . . DEUTSCH . . . . NEDERLANDS . . . . PO POLSKI . . . .

krkonosezimalyžar
TELEFONUJTE NA + 420 602 204 123, PIŠTE NA rokytnice@accommodation.cz - objednávka ubytování v Rokytnici nad Jizedou

HOME
Apartmán číslo 414
Apartmán číslo 113
Kontakty a rezervace
Stravování
Turistika a cykloturistika
Lyžování v Rokytnici nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou
Sportovní vyžití
Všeobecné podmínky
FKSP - platba zaměstnavatelem
Fotogalerie
rokytnice
Luxusní apartmánový dům v Rokytnici nad Jizerou
ubytovani krkonose
Apartmán 414 v Rokytnici nad Jizerou
ubytovani v krkonosich
Apartmán 113 v Rokytnici nad Jizerou

Telefonujte +420 602 204 123

PIŠTE na rokytnice@accommodation.cz

Adresa

Apartmány U Modré Hvězdy
Horní 450
512 45 Rokytnice nad Jizerou

 

Lyžování v Rokytnici nad Jizerou - Skiregion

SKI REGION.CZ je největší lyžařská oblast v České republice, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. Velkou výhodou je to, že můžete jezdit na jeden lístek.

Skiregion nabízí výběr bodových a vícedenních časových jízdenek, které jsou platné ve všech lyžařských areálech.

Bonusem k zakoupeným vícedenním jízdenkám SKIREGION.CZ je ZDARMA večerní lyžování na všech vlecích a lanovckách poskytující večerní lyžování.

Nejvíce je vyhledáváno sjezdové lyžování a turistika na běžkách. Velkou výhodou této oblasti je, že tu jsou terény různých náročností - jsou zde sjezdové tratě pro malé děti i rodiny s dětmi nebo méně zkušené lyžaře, ale jsou zde i sjezdovky i pro náročné lyžaře.

SKIREGION nabízí v součtu nejvíce lanových drah a lyžařských vleků v České republice (6 lanových drah a 36 vleků) Celková délka sjezdových tratí v celém SKIREGIONu činí 40,5 km a přepravní kapacita lanovek a vleků je 30.000 osob za hodinu.

hornidomkyHorní Domky - unikátní je především čtyřsedačková lanovka na vrchol Lysé hory do výše
1 312m n.m., o délce 2 198m a přepravní kapacitě 1800 osob/hod - tím je ojedinělá v České republice.
Areál díky svému rozmanitému terénu (n. v. 620 – 1315 m) nabízí lyžování pro všechny typy lyžařů a snowboardistů. Na své si tu příjdou začátečníci, středně zdatní i ti nejnáročnější lyžaři všech věkových kategorií. Naleznete zde široké sjezdové tratě všech náročností (modrá, červená, černá) v celkové délce 11,4 km, dvě moderní čtyřsedačkové lanové dráhy, z nichž přibližovací lanová dráha A1 vedoucí od rohu parkoviště k chatě Lovčenka byla vystavěna v roce 2007 a dále pak šest tyčových vleků různých délek.

studenovStředisko Studenov, nacházející se v nadmořské výšce 565 – 933 metrů, známé svými upravenými sjezdovými tratěmi, je vhodné pro začátečníky a středně zdatné lyžaře. Svým uspořádáním je přímo ideální pro lyžování rodin s dětmi. Zdejší široké sjezdové tratě jsou v poslední době také vyhledávaným místem pro vyznavače snowboardismu.
Přímo ve středisku je k dispozici 11 lyžařských vleků, lyžařská škola, půjčovna a úschovna
lyží a snowboardů, skiservis, parkoviště, bufet, restaurace a telefon. V zimě jezdí v Rokytnici
nad Jizerou mezi všemi areály bezplatný skibus.

parezSkiareál Pařez nabízí levné a kvalitní lyžování jak pro rodiny s dětmi, tak pro školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat. V areálu jsou k dispozici dva lyžařské vleky Tatrapoma P a PFP v délce 370 a 320m s převýšením 60, resp. 50m a krásná, upravovaná, téměř 80m široká sjezdovka. Návštěvníkům je také k dispozici parkoviště, občerstvení, lyžařská škola.

modrahvezdaModrá Hvězda - Bahýnka se nachází v těsné blízkosti náměstí v Horní Rokytnici nad Jizerou, asi 100 m od konečné zastávky autobusu jen pár kroků od našich apartmánů. Areál je zejména vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy. Děti si mohou užít dětský kolotoč, provazový vlek, pro nejmenší děti tu je dětská lyžařská školka. V létě se zde provozují terénní koloběžky.


udatny Skiservis Udatný - se nachází v areálu střediska Horní Domky přímo u konečné stanice
Skibusu. Skiservis Udatný Vám nabízí jeden lyžařský vlek, je vhodný zejménapro děti a začínající lyžaře. Výborně Vám poslouží ski servis, půjčovna lyží a snowboardů, úschovna. K celkové spokojenosti přispěje i výborné stravování v restauraci. Jízdné na našich lyžařských vlecích je jedním z nejlacinějších v Rokytnici nad Jizerou.

Běžecké tratě SKIREGION Vám nabízí též upravované běžecké tratě a okruhy. Jsou zařazeny v systému „Krkonoše – lyžařský běžecký ráj“, který propojuje všechna horská střediska více jak 500 km upravených tratí. Okruhy jsou nenáročné a mohou je využít i méně zdatní běžkaři.

Pro zdatnější jsou vhodné například trasy z paseckých okruhů přes Studenov na Dvoračky, nebo můžete využít i lanové dráhy na Lysou horu.
Nedaleko od ní je značená „Krkonošská lyžařská cesta“, která protíná celé Krkonoše. Vede dále k mohyle běžců Hanče a Vrbaty a na Horní Mísečky. Krásné zážitky z běžeckého lyžování a atraktivní výhledy na panorama hor i do kraje si však můžete plně užít i v blízkém okolí SKIREGIONU. Nashledanou v bílé stopě.     

Objednejte si svůj pobyt v Rokytnici nad Jizerou již dnes !

Své objednávky a dotazy, prosím, posilejte na rokytnice@accommodation.cz - telefonujte na +420 602 204 123
- faxujte na +420 224 922 452, Horní 450, 512 45 Rokytnice nad Jizerou, Czech Republic


© Copyright JM

Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu redakce nebo autora příslušného článku zakázáno. Některé fotografie a informace o Rokytnici nad Jizerou jsou užity s laskavým svolením www.rokytnice.com a www.allsys.cz