ZIMA v Rokytnici nad Jizerou..............................................................ENGLISH . . . . DEUTSCH . . . . NEDERLANDS . . . . PO POLSKI . . . .

rokytnice nad jizerou
TELEFONUJTE NA + 420 602 204 123, PIŠTE NA rokytnice@accommodation.cz - objednávka ubytování v Rokytnici nad Jizedou

HOME
Apartmán číslo 414
Apartmán číslo 113
Kontakty a rezervace
Stravování
Turistika a cykloturistika
Lyžování v Rokytnici nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou
Sportovní vyžití
Všeobecné podmínky
FKSP - platba zaměstnavatelem
Fotogalerie
rokytnice
Luxusní apartmánový dům v Rokytnici nad Jizerou
ubytovani krkonose
Apartmán 414 v Rokytnici nad Jizerou
ubytovani v krkonosich
Apartmán 113 v Rokytnici nad Jizerou

Telefonujte +420 602 204 123

PIŠTE na rokytnice@accommodation.cz

Adresa

Apartmány U Modré Hvězdy
Horní 450
512 45 Rokytnice nad Jizerou

 

Aktivní dovolená - sportovní vyžití v létě i zimě

jízda na kole Cykloturistika

V Rokytnici nad Jizerou a v okolí je celá řada atraktivních cyklostezek různé náročnosti. Na své si přijdou zdatní sportovci, ale i rodiny s malými dětmi. Cyklostezky jsou dobře značené.
Ve všech infocentrech Vás rádi seznámí s bohatou nabídkou tras a předají Vám mapky. Každý rok se zde pořádájí také cyklistické závody.


jizda na koniJízda na koni

Místní farma nabízí turistické výjezdy na koních, jak pro začátečníky i pokročilé.

Možnost jet volně na koni, ve voze, bryčce, v zimě pak na saních. V období od května do října pořádá 1 - 2 týdenní kurzy jízdy na koních pro zájemce starší 10ti let.

Jízda na koni má velmi léčebné účinky jak na tělo, tak na uklidnění psychiky. Máte-li zájem o tyto služby, raději si je rezervujte předem. Vše pro Vás zajistíme


kolobezkyTerénní kolobězky

V létě si můžete užít na terenních koloběžkách, které si můžete půjčit v areálu Modrá hvězda.

Vlek Vás vyveze na kopec Sachrův kopec a pak sjíždíte po posečené sjezdovce.
V provozu jsou úterý - neděle 13, 00 - 17,00 o prázdninách


motokaryMotokáry - největší motokárová dráha v západních Krkonoších

Umíte si ještě hrát ? Máte v sobě malého kluka nebo závodnického ducha? Chybí vám adrenalin?

Tak navštivte největší motokárovou dráhu v západních Krkonoších v Rokytnici nad Jizerou


Sportovní hala
V případě špatného počasí můžete využít služby Sportovní haly. Halu o rozměrech 18 × 36 m můžete využít téměř pro všechny druhy míčových her (fotbal, tennis, volejbal, basketbal, házená apod.). K dispozici je i tělocvična o rozměrech 12 x 18m, která je dobře vybavena cvičebním nářadím, včetně trampolíny. Využít lze i saunu nebo vybavenou posilovnu. V jarních, letních a podzimních měsících jsou pro vás navíc připraveny tenisové dvorce a volejbalové hřiště přímo u Sportovní haly.
Kuželky - Pro zájemce o kuželky jsou k dispozici dvě dráhy s novým povrchem a s novým automatickým stavěním kuželek. Dále je zde restaurace s točeným pivem a drobných občerstvením, šatna, hlediště pro diváky. Kuželna je zejména vhodná pro pořádání turnajů nebo utkání.

Bowling - v Rokytnici je denně otevřeno bowlingové centrum s čtyřmi dráhami, barem s točeným pivem, posezením, elektrickými šipkami, billiárem a kulečníkem. Možnost pořádání turnajů a zápasů

Šipky a kulečník - Využijte nabídky elektrických šipek a kulečníku.

Volejbal - Volejbalové hřiště „Pěvín“ se nachází asi 100 m nad náměstím a umožňuje pořádání různých sportovních akcí. K dispozici jsou šatny, dvě hřiště a posezení pro diváky.
Tenis - Tenisové kurty jsou v letních měsících k dispozici pro veřejnost u Sportovní haly TJ Spartak. V zimních měsících je možnost využít Sportovní haly. Samozřejmostí je možnost zapůjčení si tenisových raket a míčků.

Fotbal - Za Horním náměstím je k dispozici zatravněné fotbalové hřiště TJ Spartak. Hřiště má k dispozici šatny, sprchy a občerstvení. K dispozici jsou i další dvě tréninková hřiště

Koupání - možnost koupání v řece Jizeře a nebo v nedalekém Liberci v Aquaparku Babylon
Rafting - V jarních a některých letních měsících je velmi vyhledávaným sportem rafting v divoké vodě. Jizera má ty nejlepší podmínky pro divoké sjíždění. Ideální bývá březen / duben, kdy na horách taje sníh. Doporučená trasa pro záčátečníky je z Pasek na Jizerou do Semil. Pro pokročilé a zdatné raftaře pak je rájem trasa od Harrachova (Mýto) až kam dojedou. Možnost zapůjčení veškerého vybavení včetně instruktora.
Snowtubing - jako zpestření zimních sportů můžete využít snowtubing - což je jízda v gumovém člunu v dráze. Ideální zábava pro větší skupiny lidí. Tento druh sportu je bezpečný, protože člun je veden v dráze.

Objednejte si svůj pobyt v Rokytnici nad Jizerou již dnes !

Své objednávky a dotazy, prosím, posilejte na rokytnice@accommodation.cz - telefonujte na +420 602 204 123
- faxujte na +420 224 922 452, Horní 450, 512 45 Rokytnice nad Jizerou, Czech Republic


© Copyright JM

Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu redakce nebo autora příslušného článku zakázáno. Některé fotografie a informace o Rokytnici nad Jizerou jsou užity s laskavým svolením www.rokytnice.com a www.allsys.cz